O mnie

Anna Bolek Home stager / Projektant
Telefon kom.:
798855788
E-mail:
biuro@investdom.gorlice.pl
..."kluczem do sukcesu jest wiara w siebie" Anna Bolek

Doświadczenie:
Mam dużo szczęścia bo robię to co kocham. Energię do działania daje mi mój mąż, który jest dla mnie źródłem inspiracji i motywacji. Od lat specjalizuje się w zagadnieniach związanych z jakością obsługi klienta i PR-em firmy. Klienta obsługuje tak jak sama chciałabym zostać obsłużona. Fascynują mnie historie ludzi, których spotykam. Swoje doświadczenie zdobyłam pracując w branży nieruchomości na rynku nowosądeckim, a teraz swoje marzenia realizuje w Gorlicach wykorzystując swoją wiedzę w codziennej pracy.

Kwalifikacje:
Jestem absolwentką studiów magisterskich o specjalizacji Reklama i Public Relation. Uczestniczę w licznych szkoleniach tematyki PFRN (Polska Federacja Rynku Nieruchomości). Biegle posługuje się językiem polskim oraz migowym. Stale poszerzam swoją wiedzę merytoryczną uczestnicząc w różnych szkoleniach z branży nieruchomości, a ostatnio dopisałam do swojej listy szkolenie z zakresu Home Stangera.

Zainteresowania:
Interesuje się podróżami po Europie, dobrym kinem i modą. Fascynuje mnie poznawanie nowych miejsc i ludzi. Uwielbiam spędzać czas ze swoją rodziną. W wolnych chwilach jeżdzę na rowerze, czytam książki, chodzę po górach, pływam. Odpoczywam oglądając dobry film katastroficzny.