O mnie

Jadwiga Barteczka Estate Agent
Telefon kom.:
517105599
E-mail:
biuro@investdom.gorlice.pl
..."w życiu ważne są zmiany, nawet te niemożliwe" Jadwiga Barteczka

Doświadczenie:
Związana z Gorlicami jestem od dzieciństwa z przerwą na studia w Poznaniu. Znam dokładnie lokalny rynek zarówno w wymiarze istniejących nieruchomości jak i działek. Do zespołu Invest Dom dołączyłam w 2016 roku. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z jakością obsługi klienta oraz sprzedażą nieruchomości gruntowych. Każdy klient obsługiwany jest z pełnym zaangażowaniem od początku do samego końca transakcji, dzięki czemu wracają z nowymi propozycjami. Jestem osobą kontaktową i zawsze uśmiechniętą, a współpraca z klientami to dla mnie czysta przyjemność.

Kwalifikacje: 
Ukończyłam technikum Architektury Krajobrazu oraz studia Ogrodnicze na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu przez co zdobyłam ogromny zmysł przestrzenny, w pustej działce potrafię zobaczyć nowoczesny dom z pięknie zagospodarowanym ogrodem. Moje wyobrażenia przedstawiam klientom poszukującym nieruchomości gruntowych w taki sposób, aby mogli sami siebie zobaczyć przy wymarzonym nowym domu. Ciągle staram się podwyższać swoje umiejętności i kompetencje zawodowe nie ograniczając swoich horyzontów. Dodatkowo przez okres studiów pracowałam jako agent do spraw pozyskiwania gruntów w jednym z Poznańskich biur nieruchomości. 

Zainteresowania: 

Uwielbiam bliski kontakt z naturą, spacery po lasach, jazdę konną, wędkarstwo oraz rysunek. W wolnym czasie słucham klasycznego rocka.