O mnie

Kamil Bolek Managing Director
Telefon kom.:
508406171
E-mail:
biuro@investdom.gorlice.pl
..."z miłością do pasji, ku szczęściu Twemu" Kamil Bolek

Doświadczenie

Początkowo swoje umiejętności zdobywałem jako inżynier budowy gdzie w tej strukturze nabyłem wiedzę, która wzbudziła miłość do nieruchomości i zaowocowała kompetencjami umożliwiającymi zbudowanie procedur ponad przeciętnej jakości świadczonych przez Nas usług. W 2014 roku założyłem firmę o nazwie Invest Dom. Ciężka, uczciwa praca oraz ogromna pasja wyzwoliła nowe ścieżki rozwoju i to dzięki Naszym Klientom i Kontrahentom mogliśmy stać się liderem profesjonalizmu w segmencie sprzedaży i najmu nieruchomości, obsługując klientów kluczowych i międzynarodowych. Aktualnie świetnie obeznany w specyfice rynku, najwyższy standard obsługi klienta, stwarzanie troskliwego i etycznego środowiska pracy oraz filozofia biznesu, to klucz do tego aby być liderem rynku nieruchomości w powiecie gorlickim.  

Kwalifikacje

Absolwent Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki "Szacowanie Nieruchomości" oraz Absolwent Uniwersytet Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie "Inżynieria Środowiska". Jestem uczestnikiem rożnych szkoleń tematyki PFRN (Polska Federacja Rynku Nieruchomości).  

Zainteresowania

Jestem prawdziwym miłośnikiem małych i wielkich podróży, dlatego pracę połączyłem z hobby. Pasjonuję się rynkiem nieruchomości, designem i architekturą. W wolnych chwilach czytam książki.