<< zurück
Bobowa, gm. Bobowa pow. gorlicki woj. małopolskie

... przytulny dom na wzniesieniach. Bobowa!

699 000 zł 5 256 zł PLN/m2
 • Angebotsnummer: 1299 (IMO)
 • Oberfläche: 133 m2
  Fläche des Grundstücks m2: 1 781
 • Baujahr: 2010
 • Anzahl der Zimmer: 4
  Anzahl der Badezimmer: 2
 • Garage: w bryle
 • Straßentyp: asfaltowa
 • Der Standard der Veredelung:
  bardzo dobry

Beschreibung der Immobilie

zum Notizbuch hinzufügen zusätzlich

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinny (1) jednokondygnacyjnym z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 116 m.kw., który stanowi część składową działki ewidencyjnej o numerze: 1045/5 powierzchni 0,1781 ha oraz udział 2/5 w prawie współwłasności do urządzonej wewnętrznej drogi dojazdowej o numerze: 1045/6 powierzchni 0,0665 ha. Obszar nieruchomości zabudowanej zgodnie z (MPZPMiejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego obejmuje tereny oznaczone symbolem: 2.2MN - (tereny różnych form mieszkalnictwa, usług i rzemiosła o niskiej intensywności zabudowy) oraz od północno-zachodniej strony w niewielkiej części symbolu: 1.5RP - (tereny rolne chronione przed zmianą użytkowania na cele nierolnicze) zlokalizowana na wzniesieniach o urokliwej ekspozycji z widokiem na miasto miasto Bobowa, pow. gorlicki, woj. małopolskie.


Wyposażenie budynku mieszkalnego w sieci infrastruktury technicznej:
- prąd,
- gaz,
- wodociąg,
- oczyszczalnia biologiczna,
- światłowód.


Na funkcjonalny układ pomieszczeń budynku mieszkalnego składa się:
PARTER: (pu. 84,72m2)
- wiatrołap, (5,45m2)
- komunikacja, (9,77m2)
- duży salon z aneksem kuchennym, (31,35m2)
- toaleta, (2,70m2)
- kotłownia, (4,27m2)
- spiżarka, (3,86m2)
- garaż, (27,32m2)
PODDASZE: (pu. 48,30m2)
- 3 samodzielne, pokoje (1 z garderobą) (16,39 + 15,81 + 27,32)
- łazienka z wc, (11,98m2)
- komunikacja, (19,93m2)


Dom jednorodzinny to 1- kondygnacyjny budynek z poddaszem użytkowym bez podpiwniczenia wzniesiony w 2010 roku, którego proces budowlany trwał niespełna 12 lat, aż w 2022 roku budynek został odebrany i oddany do użytkowania. Budynek posadowiony na fundamencie żel-betonowym wraz z niezbędną izolacją termiczną (przeponową gr. 30 cm - styropian). Ściany konstrukcyjne wymurowane z cegły porotherm P+W, gr. 30cm ocieplone styropianem gr. 18 cm natomiast ściany działowe murowane z bloczka betonu komórkowego typu: PGS. Konstrukcja więźby dachowej drewniana w poszyciu blachy powlekanej "blacho-dachówka" w kolorze bordowej cegły wraz z ociepleniem wełny mineralnej gr. 25 cm. Ściany wewnętrzne oraz stropowe wyprawione w tynk cementowo-wapienny wykończone gładzią. Stolarka okienna najwyższej klasy, PCV 3-szybowa, siedmio (7) komorowa w drewnopodobnej ramie obsadzone roletami antywłamaniowymi sterowanymi automatycznie. W całym domu posadzki wykonano z poszycia paneli podłogowych oraz płytek gresowych. Dla podniesienia komfortu cieplnego w całym budynku wykorzystano ogrzewanie podłogowe za wyjątkiem pomieszczeń gdzie zastosowano grzejniki aluminiowe płaskie lub dodatkowo w łazienkach grzejniki typu "drabinka".  Źródłem ciepła ogrzewania oraz wody jest kocioł 2-funkcyjny na gaz wraz z zasobnikiem wody użytkowej 140L.


Funkcjonalny oraz nowocześnie rozplanowane wnętrze domu tworzą dwie kondygnacje: pierwsza tzw. strefa dzienna często kojarzona jest jako serce domu - ponieważ jest ono miejscem gdzie najwięcej domownicy spędzają czasu z rodziną oraz znajomymi, zatem salon został połączony z jadalnią oraz kuchnią gdzie gotowanie przerodzi się w prawdziwą pasję w otoczeniu bliskich. Otwarta przestrzeń salonu oraz duże przeszklone płaszczyzny okien i drzwi z wyjściem na przestronny taras , dają wrażenie bliskiego kontaktu z otaczającą przyrodą. Na poziomie parteru do dyspozycji mamy toaletę oraz pomieszczenia techniczne składające się z kotłowni, spiżarnia a obok niej garaż jednostanowiskowy z bezpośrednim wejściem do, którego w komfortowy sposób możesz dostać się do samochodu podczas niepogody (nie mokniesz, nie marzniesz). Wchodząc po dębowych drewnianych schodach znajdziesz się na poddaszu tzw. prywatnej strefy mieszkańców domu a w niej: 3 samodzielne pokoje. Osoby ceniące funkcjonalne rozwiązania z pewnością docenią obecność garderoby, która znajduje się tuż obok sypialni, kolejno duża łazienka wyposażoną w wannę, kabinę prysznicową oraz wc. W nieruchomości znajduje się również strych, w którym mamy możliwość przechowywania dodatkowych akcesoriów dla domu, do którego dostęp zapewniają  segmentowe schody strychowe.


Dom jest w najlepszym stanie użytkowym, a wszystko co znajduje się w jego wnętrzu jest nowe. Nieruchomość posiada kompletne wyposażenie niezbędne do codziennego funkcjonowania.  Wnętrza jasne i gustownie urządzone pozwolą Ci zamieszkać bez koniecznych nakładów. Kompozycja całości wnętrza współgra ze sobą doskonale dzięki czemu wizyta na żywo nie zmieni pozytywnego wrażenia zaczerpniętego po obejrzeniu zdjęć oferty. W otoczeniu domu znajdują się zabudowania, głównie o charakterze mieszkalnym. Dojazd do nieruchomości odbywa się bezpośrednio z gminnej drogi o nawierzchni płyt betonowych. Okolica jest spokojna, powietrze czyste. Jeśli pragniesz przestrzeni oraz domu, który pomieści całą Twoją rodziny, a ponadto cenisz sobie spokojną i przyjazną okolicę to ta oferta jest właśnie do Ciebie!


W najbliższej odległości znajdziesz:
500m - Sklepy: spożywcze, wielobranżowe, budowlane,
550m - Apteka,
650m - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej,
650m - Bank Spółdzielczy w Grybowie,
750m - Restauracje,
800m - Parafia Rzymskokatolicka pw. Wszystkich Świętych w Bobowej,
850m - Urząd Miejski w Bobowej,
900m - Przedszkole,
900m - Zespół Szkół Zawodowych w Bobowej,
1100m - Poczta Polska,
1400m - Siłownia, orlik, hala sportowa,
1900m - Stacja paliw Orlen,


CENA: 699 000 PLN Proponujemy Państwu również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego:
- zweryfikujemy zdolność kredytową,
- pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę,
- załatwimy wszelkie formalności.


Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz prezentacji, tej niezwykłej posiadłości!
Agent prowadzący: Kamil +48 508 406 171


Jedyna taka posiadłość w promieniu kilkudziesięciu kilometrów, której zakup uszczęśliwi nowego nabywcę na wiele lat.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć zabronione.

Rzuty są bez jakiejkolwiek gwarancji dotyczącej jakości i dokładności wymiarów.
Angebot des IMO-Programms für Makler.

Zusätzliche Informationen

 • Internet
 • Möbel
 • Dachboden