<< zurück
Wysowa-Zdrój, gm. Uście Gorlickie pow. gorlicki woj. małopolskie

..wyjątkowe działki w sercu Beskidu Niskiego!

115 000 zł 110 zł PLN/m2
  • Angebotsnummer: 1328 (IMO)
  • Oberfläche: 1 050 m2
  • Art des Grundstücks: budowlana
  • Bestimmung:
    budownictwo jednorodzinne
  • Die Form des Eigentums: własność
  • Straßentyp: szutrowa

Beschreibung der Immobilie

zum Notizbuch hinzufügen zusätzlich

Przedmiotem sprzedaży są (2) dwie działki budowlane, które docelowo zostaną utworzone z podziału macierzystej działki ewidencyjnej o numerze: 1040 powierzchni: 0,2143 ha (2143 m.kw.), które zgodnie z (MPZP) Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego obszar prezentowanej nieruchomości znajduje się w terenach oznaczonych symbolem: MNU - (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej) stanowiące klaso-użytki: (ŁV) zlokalizowane w urokliwym Beskidzie Niskim u stóp wyżyny "Zrub" w centrum prawdopodobnie najpiękniejszego uzdrowiska w Polsce znane jako Wysowa-Zdrój, jednostka ewidencyjna: Uście Gorlickie, pow. gorlicki, woj. małopolskie.


Dostęp do sieci infrastruktury technicznej: 

- prąd,
- wodociąg, (projektowana)
- kanalizacja, (projektowana)


Oferowana nieruchomość usytuowana na skraju centrum uzdrowiska Wysowa-Zdrój słynącego z licznych szlaków górskich w pobliżu pijalni wód, relaksu i SPA z najpiękniejszymi widokami w obrębie granicy uzdrowiska. Działka prosta i płaska w kształcie nieregularnego prostokąta o średniej rzędnej wysokości ok. 532 m n.p.m. w 1/2 części lecz pozostały obszar z wzniesieniem o przewyższeniu około 5m co sprawia, że jest dobrze nasłoneczniona i pozwala podziwiać urzekającą okoliczną panoramę Beskidu Niskiego. Dojazd do posesji odbywa się od gminnej drogi nawierzchni szutrowej, a następnie drogą służebną całą szerokością pasa działki 1041 w Wysowej Zdrój wymagającej utwardzenia (około 130m). Okolica malownicza cicha i spokojna. Latem w Wysowej-Zdrój odbywa się wiele imprez związanych z pochodzeniem Uzdrowiska.


Lokalizacja pozwala na odpoczynek w bezpośrednim kontakcie z naturą i pięknymi krajobrazami. Nieruchomość otulona lasami oraz polami, takie położenie daje możliwość spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu w różnoraki sposób - przez aktywność fizyczną na pobliskich szlakach turystycznych, narciarskich, architektury drewnianej, lub po prostu delektując urzekającymi się widokami nie przekraczając granicy działki. Miejscem tym, zachwyci się każda osoba doceniająca piękno przyrody a miłośnicy zbierania grzybów pokochają okoliczne lasy oraz jazdę konną w jednej z największych w Europie stadniny koni Huculskich w Regietowie. Urokliwe miejsce z walorami turystycznymi takimi jak: zalew Klimkówka - prawdziwe wędkarskie eldorado, zainteresują kogoś, kto z daleka od zgiełku, na łonie przyrody, chce delektować się ciszą i spokojem. Zimą dostępne w promieniu kilku kilometrów wyciągi narciarskie tj.: Małastów, Smerekowiec oraz Magura Małastowska.


Lokalizacja pozwala na szybki dostęp do:
- szlaki turystyczne, 
- sklepy, poczta, apteka, ośrodek zdrowia, ok. 1200 metrów,
- kościół, ok. 1000 metrów,
- park zdrojowy, ok. 2000 metrów,
- centrum SPA, kryta pływalnia, ok. 1800 metrów.


CENA NIERUCHOMOŚCI:
Dz. 1040/1 o projektowanej powierzchni: 0,1050 ha - 115 000 PLN
Dz. 1040/2 o projektowanej powierzchni: 0,1050 ha - 115 000 PLN.


Proponujemy Państwu również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego:
- zweryfikujemy zdolność kredytową,
- pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę,
- załatwimy wszelkie formalności.


Zapraszam do bezpłatnej prezentacji nieruchomości w terenie!
Agent prowadzący: Kamil + 48 508 406 171

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć zabronione.

Rzuty są bez jakiejkolwiek gwarancji dotyczącej jakości i dokładności wymiarów.
Angebot des IMO-Programms für Makler.

Zusätzliche Informationen

  • Auszug aus dem Sanierungsplan