<< zurück
Strzeszyn, gm. Biecz pow. gorlicki woj. małopolskie

.. zapomniane marzenie o własnej winnicy w Strzeszynie?

470 000 zł 3 406 zł PLN/m2
 • Angebotsnummer: 1446 (IMO)
 • Oberfläche: 138 m2
  Fläche des Grundstücks m2: 27 714
 • Baujahr: 1990
 • Anzahl der Zimmer: 5
  Anzahl der Badezimmer: 2
 • Garage: brak
 • Straßentyp: polna
 • Der Standard der Veredelung:
  dobry

Beschreibung der Immobilie

zum Notizbuch hinzufügen zusätzlich

.. zapomniane marzenie o własnej winnicy w Strzeszynie sprawia, że to miejsce staje się idealnym zapleczem dla miłośników winnych klimatów!

 

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana, oznaczona jako działki ewidencyjne nr: 374/3, 375/2 oraz 374/4 o łącznej powierzchni ok. 2,7714 ha (24 714 m.kw.), która obejmuje budynek mieszkalny 1-kondygnacyjny z sutereną i strychem oraz budynek drewniany wzniesiony w okresie międzywojennym. Prace przy budynku murowanym rozpoczęto w latach 90-tych minionego stulecia, jego powierzchnia użytkowa wynosi ok. 138 m.kw. Zgodnie z (MPZP) Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego obszar działek gruntowych obejmuje tereny: 20R1 - (tereny rolnicze), 20ZE - (tereny zieleni chronionej), 20ZZ - (zasięg obszarów zagrożonych powodzią), oraz 20ZL - (tereny lasu) zlokalizowane w urokliwej i spokojnej wsi Strzeszyn gm. Biecz, pow. gorlicki, woj. małopolskie.


Funkcjonalny układ pomieszczeń stanowi:
-sutereny: hall, 4 pomieszczenia o wysokości 2.15m, 
-parter: hall, salon, kuchnia, pokój, łazienka z wc, duży taras, klatka schodowa,
-poddasze: otwarte, przestrzeń do zagospodarowania.


Wyposażenie budynku mieszkalnego w sieci infrastruktury technicznej:
- prąd, 
- woda (studnia kopana),
- gaz, 
- szambo.


Budynek mieszkalny w stanie deweloperskim do wykończenia posadowiony na betonowym fundamencie wzniesiony w latach 90-tych metodą murowaną - parter z cegły max/pustak modularny, natomiast sutereny i poddasze z pustaka żużlowego. Budynek jest aktualnie w trakcie odbioru administracyjnego. Całość ocieplona styropianem o grubości ~10cm. Pokrycie dachu wykonane z blachodachówki w kolorze bordowym. Stolarka okienna PCV 2-szybowa. Wewnątrz budynku wykonano wszystkie niezbędne instalacje: wod-kan (w tym ogrzewanie podłogowe), elektryczna (miedziana) wraz z tynkami cementowo-wapiennymi. Na parterze przewidziano przestronny salon wyposażony w dwa okna balkonowe z możliwością wyjścia na mierzącą ponad 28 m.kw. loggię. Obok znajdziemy pokój z trzecim wyjściem balkonowym, kuchnię, łazienkę z wc, oraz szeroką klatkę schodową prowadzącą do suteren i na poddasze użytkowe. Budynek wyposażony jest w instalację ciepłowniczą rozprowadzoną po pomieszczeniach, brakuje jednak kaloryferów oraz pieca centralnego ogrzewania. Aktualny status budowy domu w stanie surowym zamkniętym pozwala na indywidualną realizację w zakresie dowolnej aranżacji wykończenia budynku według własnych potrzeb. W danym przypadku istnieje możliwość wyboru własnej stylizacji, materiałów wykończeniowych i dopracowania pomieszczeń wg osobistych preferencji. Pozwoli to jednocześnie na racjonalne i bezpieczne rozłożenie kosztów inwestycji. Dojazd do posesji odbywać się będzie poprzez ustanowienie służebności wieczystej na działce 374/2, 377, 378, oraz 392/1 bezpośrednio z gminnej drogi. Jeśli pragniesz przestrzeni oraz domu, który pomieści całą Twoją rodzinę, jesteś gotowy wykończyć go według własnego pomysłu, a ponadto cenisz sobie spokojną i przyjazną okolicę to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dodatkowo na terenie posesji rosną liczne drzewa i krzewy owocowe typu jabłonie, grusze, orzechy włoskie i laskowe, jeżyny. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy w której panuje sielski klimat. Całe otoczenie robi niesamowite wrażenie i przebywając z tej lokalizacji ma się wrażenie, że czas płynie wolniej. Absolutna oaza spokoju w winnych klimatach? na pewno zapewni wytchnienie od codziennego zgiełku. Oferta idealna dla rodziny oraz ludzi ceniących spokój, kochających przyrodę i życie na wsi z dala od miasta.CENA NIERUCHOMOŚCI: 470 000 PLN 


Proponujemy Państwu również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego:

- zweryfikujemy zdolność kredytową,
- pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę,
- załatwimy wszelkie formalności.


Zapraszam do bezpłatnej prezentacji nieruchomości w terenie, termin i godzina do ustalenia.
Agent prowadzący: Kamil +48 517 105 599

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć zabronione.

Rzuty są bez jakiejkolwiek gwarancji dotyczącej jakości i dokładności wymiarów.
Angebot des IMO-Programms für Makler.

Zusätzliche Informationen

 • Keller
 • Dachboden