<< back
Gorlice, gm. Gorlice pow. gorlicki woj. małopolskie

Na sprzedaż budynek w zabudowie szeregowej, Centrum!

330 000 zł 2 538 zł PLN/m2
 • Offer number: 1198 (IMO)
 • Total area: 130 m2
  Plot area m2: 184
 • Year built: 1940
 • Rooms: 4
  Number of bathrooms: 1
 • Garage: no
 • Road type: asphalt
 • Finishing standard:
  good

Description

Add to notepad Added

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem w ciągu zabudowy szeregowej (w formie pierzei zwartej) o powierzchni zabudowy ok.: 130 m.kw. (14,5m x 9m) oraz murowany budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy: 5 m.kw(2,5m x 2m) zlokalizowane na działce ewidencyjnej o numerze: 1434 powierzchni: 0,0184 ha (184 mkw), który jej obszar zgodnie z miejscowym planem obejmuje tereny symbolu: 58a.MN - (tereny budownictwa mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie szeregowejz dopuszczeniem w ramach przeznaczenia podstawowego - usługi komercyjne bez obowiązku zapewnienia stanowisk postojowych, zlokalizowana w ścisłym centrum miasta Gorlice przy ul. Podkościelna 9 woj. małopolskie.


Układ pomieszczeń stanowią:
SUTERYNA: korytarz, toaleta, 2 pomieszczenia techniczne.
I KONDYGNACJA: 4 pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz.
STRYCH.Wyposażenie obiektu w sieci infrastruktury technicznej:
- prąd
- gaz,
- wodociąg,
- kanalizacja,
- telefon.


Segment zabudowy szeregowej znajduje się tuż na stożku nieopodal łuku bardzo ruchliwej drogi wojewódzkiej nr 997 położenia ulic Podkościelna i Legionów co umożliwia łatwy dojazd z bliskim dostępem do placówek i obiektów administracyjnych, kulturalnych, usługowo-handlowych, sportowych aż po rozrywkowe itp. W symetrii budynku mieści się klatka schodowa z wejściem od strony ulicy Podkościelnej i przejściem do ogrodu. Substancja budynku jest w stanie do generalnego remontu lub rozbiórki wybudowana w technologii murowanej z cegły pełnej pokryty poszyciem blachy stalowej zakutej na falc. Nieruchomość nie jest wpisana do rejestru zabytków natomiast występuje w granicach gminnej ewidencji zabytków. Obiekt ze względu na swoje położenie wyróżnia się interesującą propozycją lokaty kapitału, która zaowocuje wysoką stopą zwrotu. Aktualny miejscowy plan zagospodarowania stwarza szerokie możliwości inwestycyjne, które przewiduje dla nieruchomości następujące przeznaczenie. Uchwała jest dostępna również w linku poniżej:


https://administracja.gison.pl/mpzp-public/gorlicemiasto/uchwaly/U_2019_VII_107.pdf


Wycinek tekstu z uchwały numer: 107/VII/2019 Rady Miasta Gorlice z dnia 25 kwietnia 2019 roku:
Przy przebudowie, rozbudowie lub nadbudowie wysokość budynku nie może przekroczyć w kalenicy 9,5 m n.p.t. od strony przystokowej. Obowiazuje przy tym realizacja dachow jednospadowych, dwuspadowych lub wielopołaciowych okacie nachylenia połaci 30° - 45° (nie dotyczy wyglądów dachowych) z dopuszczeniem odstepstw wynikajacych z potrzeby nawiazania do geometrii dachow sasiednich. Dopuszcza sie nawiazanie wysokosci okapu dachu głownego do wysokosci wyzszego okapu sasiedniegobudynku - jezeli wysokosci okapow tworza uskok. Zakaz przesuwania kalenicy w pionie oraz otwierania dachow na całej długości połaci. Kolorystyka dachów ciemnoczerwona, ciemnobrązowa, grafitowa, ciemnozielona. W zagospodarowaniu działek nie obowiazuje wprowadzenie zieleni a wskaznik powierzchni biologicznie czynnej moze byc obnizony do wielkosci 0 %. W przypadku przebudowy lub rozbudowy budynku oraz budowy nowego budynku w miejsce dokonanej rozbiórki - powierzchnia zabudowy nie może przekroczyć 80% powierzchni działki. Teren połozony jest w strefie historycznego układu urbanistycznego Zespołu Staromiejskiego oraz w strefie nadzoru archeologicznego, dla ktorych obowiazuja zasady okreslone w § 3 ust. 2 dotychczasowego planu. 


CENA NIERUCHOMOŚCI: 330 000 PLN 


Proponujemy Państwu również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego:
- zweryfikujemy zdolność kredytową,
- pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę,
- załatwimy wszelkie formalności.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i prezentacji w terenie. Termin i godzina do ustalenia.
Agent prowadzący: 
Kamil +48 508 406 171

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć zabronione.

Rzuty są bez jakiejkolwiek gwarancji dotyczącej jakości i dokładności wymiarów.
Sent from IMO for real estate brokers.

Additional information

 • For office
 • Fireplace