<< back
Mrukowa, gm. Osiek Jasielski pow. jasielski woj. podkarpackie

Przytulny dom w spokojnej okolicy, Mrukowa!

569 000 zł 2 995 zł PLN/m2
 • Offer number: 1380 (IMO)
 • Total area: 190 m2
  Plot area m2: 1 100
 • Year built: 1998
 • Rooms: 5
  Number of bathrooms: 2
 • Garage: built-in
 • Road type: asphalt
 • Finishing standard:
  very good

Description

Add to notepad Added

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinny 1-jednokondygnacyjnym z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 175 m.kw., który stanowi część składową działki ewidencyjnej o numerze: 330/2 powierzchni 0,1100 ha, zlokalizowana na urokliwym uboczu w miejscowości Mrukowa, pow. jasielski, woj. podkarpackie.


Wyposażenie budynku mieszkalnego w sieci infrastruktury technicznej:
- prąd (siła),
- wodociąg,
- szambo 2 komorowe,
- gaz (w działce)
- światłowód.


Na funkcjonalny układ pomieszczeń budynku mieszkalnego składa się:
PARTER: (pu. 121 m2)
- wiatrołap (7 m2),
- hol (3 m2),
- kuchnia (12,5 m2),
- komunikacja (10 m2),
- salon z wyjściem na taras (21 m2),
- pokój (12 m2),
- łazienka z wc i prysznicem (4 m2),
- kotłownia (7,50 m2)
- garaż (44 m2).


PODDASZE: (pu. 69 m2)
- 2 samodzielne pokoje w tym jeden z balkonem (8,5 m2 + 13 m2),
- sypialnia z balkonem (14m2),
- łazienka z wanna i wc (5,5 m2),
- komunikacja (20 m2),
- schowek (8 m2).


Dom jednorodzinny to 1- kondygnacyjny budynek z poddaszem użytkowym bez podpiwniczenia wzniesiony w 1998 roku, którego proces budowlany trwał niespełna 12 lat, aż w 2010 roku budynek został odebrany i oddany do użytkowania. Budynek posadowiony na fundamencie betonowym. Ściany konstrukcyjne 3-warstwowe: cegła pełna + styropian 4cm + bloczki PGS wykończone tynkiem strukturalnym z kolorze żółtym, natomiast ściany działowe murowane z cegły pełnej. Konstrukcja więźby dachowej drewniana w poszyciu blachy powlekanej "blacho-dachówka" w kolorze czerwonym. Ściany wewnętrzne oraz stropowe wyprawione w tynk cementowo-wapienny wykończone gładzią. Stolarka okienna PCV 2-szybowa. Na parterze posadzki wykonano z poszycia paneli podłogowych drewnianych tzw. deska barlinecka oraz płytek gresowych, na piętrze panele podłogowe. Dla podniesienia komfortu cieplnego wykorzystano ogrzewanie podłogowe w kuchni, przedpokoju oraz łazienkach, za wyjątkiem pomieszczeń gdzie zastosowano grzejniki aluminiowe żeberkowe lub dodatkowo w łazienkach grzejniki typu "drabinka". Źródłem ogrzewania oraz ciepłej wody jest kocioł na drewno/węgiel, bądź w okresie letnim ciepła woda z termy elektrycznej.


Funkcjonalny oraz nowocześnie rozplanowane wnętrze domu tworzą dwie kondygnacje: pierwsza tzw. strefa dzienna często kojarzona jest jako serce domu - ponieważ jest ono miejscem gdzie najwięcej domownicy spędzają czasu z rodziną oraz znajomymi. Otwarta przestrzeń salonu oraz duże przeszklone płaszczyzny okien i drzwi z wyjściem na przestronny taras, dają wrażenie bliskiego kontaktu z otaczającą przyrodą. Na poziomie parteru do dyspozycji mamy łazienkę z WC i prysznicem oraz pomieszczenia techniczne składające się z kotłowni i garażu z bezpośrednim wejściem do którego w komfortowy sposób możesz dostać się do samochodu podczas niepogody (nie mokniesz, nie marzniesz). Wchodząc po drewnianych schodach znajdziesz się na poddaszu tzw. prywatnej strefy mieszkańców domu a w niej: 3 samodzielne pokoje. Osoby ceniące funkcjonalne rozwiązania z pewnością docenią obecność schowku, kolejno duża łazienka wyposażona w wannę oraz wc. W nieruchomości znajduje się również strych, w którym mamy możliwość przechowywania dodatkowych akcesoriów dla domu, do którego dostęp zapewniają  segmentowe schody strychowe.


Dom jest w najlepszym stanie użytkowym, a wszystko co znajduje się w jego wnętrzu jest nowe. Nieruchomość posiada kompletne wyposażenie niezbędne do codziennego funkcjonowania. Wnętrza jasne i gustownie urządzone pozwolą Ci zamieszkać bez koniecznych nakładów. Kompozycja całości wnętrza współgra ze sobą doskonale dzięki czemu wizyta na żywo nie zmieni pozytywnego wrażenia zaczerpniętego po obejrzeniu zdjęć oferty. W otoczeniu domu znajdują się zabudowania, głównie o charakterze mieszkalnym. Dojazd do nieruchomości odbywa się bezpośrednio z gminnej drogi o nawierzchni asfaltowej. Okolica jest spokojna, powietrze czyste. Jeśli pragniesz przestrzeni oraz domu, który pomieści całą Twoją rodzinę, a ponadto cenisz sobie spokojną i przyjazną okolicę to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!


W najbliższej odległości znajdziesz:
100m - Sklep spożywczy,
600m - szkoła podstawowa,
2100m - kościół w Samoklęskach,
3000m - paczkomat InPost
7200m - Samodzielny Publiczny Gminny Ośrodek Zdrowia w Nowym Żmigrodzie
7500m - Apteka,
7800m - Poczta Polska,
10 km - ścieżka w Foluszu, Diabli Kamień,
18km - Jasło,
21km - Trzcinica, skansen archeologiczny Kapracka Troja
25km - Wapienne, wieża widokowa Ferdel
25km - Gorlice


CENA: 569 000 PLN


Proponujemy Państwu również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego:
- zweryfikujemy zdolność kredytową,
- pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę,
- załatwimy wszelkie formalności.


Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz prezentacji, tej niezwykłej posiadłości!
Agent prowadzący: Jadwiga +48 517 105 599

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć zabronione.

Rzuty są bez jakiejkolwiek gwarancji dotyczącej jakości i dokładności wymiarów.
Sent from IMO for real estate brokers.

Additional information

 • Furniture
 • Attic
 • Fireplace